معرفی کامل شادیران

با بیش از 20 سال سابقه

آیا شما مشکل خاصی ندارید؟– از ما مشاوره بگیرید

مراقبت از نیازهای روبه رشد جامعه ما

20+سال تجربه
۱۸کامشتری راضی

درباره شادیران

با استعانت ازخداوند متعال پس ازکسب تجربیات ارزشمند ، برادران سرابایگی با پیشینه 20 ساله در امر تولید نبات وآبنبات درسال 1394 اقدام به تاسیس وراه اندازی شرکت نوشین شهدگلسان توس با مساحت 10هزارمترمربع نمودند . با توجه به اتوماسیون و بهبود مداوم سیستمهای تولید که باعث رشدکمی وکیفی محصولات شده،این شرکت علاوه بر اخذ سیب سلامت موفق گردید محصولات خود را که شامل استاندارهای اجباری نبوده رامزین به آرم استانداردملی ایران نماید.این مهم درحالی است که استان خراسان قطب تولید این رشته ازمحصولات کشور می باشد.
این شرکت ازیک آزمایشگاه مجهزکیفی بهره می جوید تاهمواره محصولی باکیفیت و سالم دراختیارمصرف کنندگان داخلی وخارجی ازجمله کشورهای آمریکایی ،اروپایی وآسیایی قراردهد.

  • تضمین قیمت
  • تضمین کیفیت
  • ارسال به سرار کشور
  • بسته بندی زیبا
  • تنوع محصولات
  • صادرات محصولات

 آشنایی مختصر با روش تولید صنعتی نبات
مهمترین مرحله درتولیدنبات به روش صنعتی که باعث افزایش کیفیت می شود فرآیند تولید شربت شکرقبل ازکریستالیزاسیون و تبدیل آن به نبات است.
شربت بعدازآماده شدن وعبورازفیلترپرس به داخل آپارات منتقل میشود.درآپارات به دلیل حرارت غیرمستقیم ودمای پایین هیچ آسیبی به بافت ساکاروزنمی رسد ، در حالی که در روش سنتی به دلیل حرارت مستقیم ودمای بالای 100درجه شربت،محصول به سرعت درحال اینورت و کارامل شدن (سوختگی نبات و عدم کریستالیزاسیون ) می باشد.
درروش سنتی برای پوشش دادن به کدورت وایجاد شفافیت ازافزودنی های شیمیایی غیرمجازمانند بلانکیت استفاده می شود.
قابل ذکر است برای آگاهی مصرف کنندگان عزیز کارامل ورنگ های شیمیایی به دلیل هم رنگ بودن با زعفران دربیشتر مواقع با زعفران اشتباه گرفته می شود.

ارتباط خوب

98

سازمانی روحانی

95

خدمات مشتریان

100

ما مشاورانی متخصص استخدام می کنیم

 

ثبت سفارش

با ما همراه باشید